Translator

enfrdeitptrues

Trochę aktualności

Opublikowano: poniedziałek, 02 marzec 2020

Witajcie!

Minęło już dwa miesiące nowego roku i warto opowiedzieć o tym, co się wydarzyło. Większość z nas w oczekiwaniu na nowy sezon motocyklowy zajęło się pieszczeniem swoich maszyn, aby jak najlepiej przygotować je do zbliżających się wyzwań. Poza tym, jak już wcześniej wspominaliśmy, został przeprowadzony klubowy Turniej Bilardowy, który w Lutym znalazł swoje rozstrzygnięcie. Zwycięzcami zostali Many i Aga, gratulujemy przejęcia przechodniego pucharu BK III.
22 lutego odbyła się już trzecia edycja karnawałowego balu przebierańców pod hasłem "Dzieci Kwiaty". Zabawa była jak zwykle bardzo udana. Relacje z turnieju i zabawy można obejrzeć na naszym profilu Facebooka,a jest co oglądać.

Zbliżające się wydarzenia to chapterowe przywitanie Wiosny tudzież stanowcze pożegnanie Zimy, które odbędzie się 21 Marca. Następnie w dniach 24-26 kwietnia 2020 rozpoczęcie sezonu motocyklowego organizuje BK Poland I w malowniczych Puławach i Kazimierzu Dolnym, na które otrzymaliśmy zaproszenie.

 

Ogólnopolskie rozpoczęcie sezonu połączone z pięcioleciem powstania chapteru organizuje BK Poland IX w dniach 29-31 Maja 2020 w miejscowości Gościm koło Drezdenka.

 

Jednym z ważniejszych wydarzeń jest Konwencja Europejska, która w tym roku jest organizowana przez Blue Knights Belgia I.